19. únor 2020

Walter Knoll @ IMM2020

Walter Knoll @ IMM2020

To vše díky nové kampani s názvem: The Lasting Touch. Jejich nové designy pro rok 2020 byly představeny právě při příležitosti tohoto mezinárodního veletrhu.

MUUD. Design: EOOS.
Chytrá a pohodlná, lehká, měkká, vzdušná… Pohovka Muud je oázou pohody pro městské, menší půdorysy.

375 RELAXCHAIR. Design: WALTER KNOLL TEAM.
Příjemné a pohodlné. Křeslo 375 Relaxchair funguje v prostoru jako samostatný prvek, ovšem vynikne ale i v souhře s ostatními elementy. Skvělé v hotelové hale, salonku, pro čtení, chatování či k přemýšlení. Kus nábytku, který opravdu můžete nazvat přítelem.

375 BARSTOOL. Design: WALTER KNOLL TEAM.
Naše doba udává trendy pro nový styl bydlení. Barová židle 375 k vysokým stolům v baru, kanceláři nebo ve vaší kuchyni, nabízí skvělý komfort sezení s minimálním rozsahem v prostoru. Během rychlého espressa u dopolední schůzky nebo spontánně s koktejlem v ruce.

STŮL FOSTER 620. Design: NORMAN FOSTER.
Silný, půvabný, zdánlivě zakořeněný v podlaze. Malý strom v místnosti. Od svého uvedení na trh byl stůl Foster 620 okouzlujícím společníkem v nesčetných aranžmá v saloncích, lobby a ve vašich domech. Nyní se rozšiřuje řada o dva nové, větší modely, které se harmonicky doplňují.

CUOIO. Design: EOOS.
Logika minimalismu určuje tvar a materiály židle Cuoio. Kůže a ocel jsou součástí povrchu i konstrukce a dělají z Cuoio archetypální židli. I přes zřeknutí se všech čalouněných materiálů, jde o výrazný a pohodlný kus nábytku.

Lze sdílet

DALŠÍ NOVINKY

 • Vánoční otevírací doba během svátků 18. prosinec 2017

  Vánoční otevírací doba během svátků

  Celý tým Stopka Vám děkuje za přízeň v tomto roce a přejeme dokonalé Vánoce a šťastný nový rok. Dovolujeme si…
  Více
 • Vánoce 18. prosinec 2019

  Vánoce

  Přejeme poklidné vánoční svátky všem našim zákazníkům! Ve dnech od 24. prosince 2019 do 1. ledna 2020 budeme mít zavřeno.Těšíme…
  Více
 • Vítězné Qadrado 24. květen 2019

  Vítězné Qadrado

  Kolekce Qadrado od italské značky Minotti získala ocenění v rámci přehlídky globálního designu, u příležitosti slavnostní předávání cen v PIER…
  Více