Rolf Benz představuje novou kategorii – venkovní nábytek Yoko. Design by Toan Nguyen.

Být venku, relaxovat, užívat si přírody a slunce – lidé si tento životní styl užívají po celém světě. "Nic jiného než wunderbar," náš přístup k životu zde v Rolf Benz již nedefinují čtyři zdi, ale od března 2021 se přesouvá nově i ven.

Novou venkovní kolekcí Rolf Benz YOKO můžete sami zažít nebo odprezentovat svým klientům v showroomu STOPKA. Jsme Vám plně k dispozici.

Další produkty této značky naleznete ZDE.

View the embedded image gallery online at:
https://stopka.cz/cs/znacka/freistil#sigProId19e0413abc

Additional Info

14. duben 2021

Poliform: Alea Pro

Nejúspěšnější kuchyň značky Poliform nesoucí označení Alea prošla mnoha inovacemi a stala se ještě dokonalejší.

Alea Pro si zachovala lineární design a základní funkční prvky. Novinkou je konstrukce dvířek, které mají zúžený horní okraj s aluminiovým detailem pro snažší otvírání.

Kuchyň Alea Pro nyní nabízí dva nové povrchy: povrch Planar, navržený tak, aby dokonale splynul s ostatními plochami a půlkulatý bar Lama, který lze vybrat z široké škály materiálů.

View the embedded image gallery online at:
https://stopka.cz/cs/znacka/freistil#sigProIdefce6bf7d4

Být venku, relaxovat, užívat si přírody a slunce - lidé si tento životní styl užívají po celém světě. „Nic jiného než wunderbar,“ náš přístup k životu zde v Rolf Benz již nedefinují čtyři zdi, ale od března 2021 se přesouvá nově i ven.

S novou venkovní kolekcí Rolf Benz YOKO, můžeme večeřet venku na zahradě, dát si drink za soumraku na střešní terase, nebo pořádat večírky u bazénu.

„Yoko“ znamená slunce a nová venkovní kolekce je poctou jeho japonskému jménu. Pohovky Rolf Benz YOKO, křesla, židle a stoly spočívající na hliníkovém rámu a umocňují bezstarostnou radost ze slunce.

Mezinárodně známý designér Toan Nguyen je po celém světě oceňován díky svým udržitelným návrhům. Chápe design jako disciplínu, která je úzce spjata s objektem a jeho smysluplným používáním v tradičním slova smyslu.

View the embedded image gallery online at:
https://stopka.cz/cs/znacka/freistil#sigProIdd0d483ef32

DEDON se vydal na cestu fantazie, aby dosáhl svého nejnovějšího cíle, domu na úpatí amerického kaňonu. Představte si pás pouštních hor, protknutý zlatým odrazem slunce v ranním světle.
Domov z betonu, skla a oceli vyřezaný do skály. Klidná samota místa je vyvážena silným pocitem spojení s přírodou.

Canyon House se svými čistými, moderními liniemi a teplými a příjemnými tóny nabízí ideální prostředí pro objevování novinek DEDON 2021, včetně kolekce KIDA od Stephena Burkse.

Díky svému otevřenému, vzdušnému a organickému designu KIDA oprašuje zavěšené křeslo. Útulné klubové židle, nejnovější přírůstek do Burkovy oceněné kolekce DALA, ještě více rozšiřují univerzální portfolio produktů DEDON.

View the embedded image gallery online at:
https://stopka.cz/cs/znacka/freistil#sigProIda31e62fbd8

Aktuální horká novinka v našem portfoliu je ikonická značka Flexform.

Abychom mohli produkty Flexform co nejlpépe prezentovat, vyčlenili jsme pro ně 100m2 samostatné plochy v našem showroomu v Klimentské ulici.

Flexform vyrábí rozsáhlé kolekce bytového vybavení a outdoorového nábytku. V jeho nabídce naleznete sedací supravy, křesla, židle, stoly, komody a mnoho dalšího nábytku.

View the embedded image gallery online at:
https://stopka.cz/cs/znacka/freistil#sigProIdd261c48d12

Váš obývák přenesený do zahrady, obklopený zelení – to je venkovní kolekce společnosti Flexform. Jednotlivé kousky totiž vycházejí z designu sedacích souprav, křesel a stolků navržených pro interiérové použití.

Neformálnost, nadčasová elegance a bezkonkurenční pohodlí, se tak odrážejí i v kolekci venkovního nábytku. Ovšem materiály a látky splňují nejpřísnější kritéria pro venkovní užití jako je odolnost vůči vodě i slunci.

Další produkty této značky naleznete ZDE.

View the embedded image gallery online at:
https://stopka.cz/cs/znacka/freistil#sigProIdabfd629900

Additional Info

Společnost Flexform vstoupila na trh v 60. letech minulého století a to díky sedacím soupravám. Dnes v nabídce najdete nejen modulární sedací soupravy, ale i křesla, postele, konferenční stolky, jídelní stoly a židle, komody a další nadčasové kousky, které vynikají svou elegancí a dokonalým řemeslným zpracováním, které probíhá 100% v Itálii. Upoutají Vás svými sofistikovanými detaily, pohodlím a širokým výběrem luxusních italských látek a kůží.

Kreativním ředitelem a hlavním designérem je již 40 let Antonio Citterio – svůj designérský ateliér otevřel v roce 1972 a titul architektury získal na Polytechnické univerzitě v Miláně v roce 1975. V letech 1987 – 1996 uzavřel partnerství s Terry Dwan a společně navrhovali budovy v Evropě a Japonsku. V roce 2000 založil s Patricií Viel mezinárodní studio architektonického a interiérového designu. V roce 1987 a znovu v roce 1994 mu byla udělena cena ADI [Asociace pro průmyslový design] Compasso d’Oro. V roce 2008 byl Královskou společností pro podporu umění, výroby a obchodu v Londýně jmenován čestným „královským designérem pro průmysl“.

Additional Info

Společnost Flexform vstoupila na trh v 60. letech minulého století a to právě díky sedacím soupravám. V nabídce jsou především modulární sedací soupravy, které vynikají svou nadčasovou elegancí a dokonalým řemeslným zpracováním, které probíhá 100% v Itálii. Upoutají Vás svými sofistikovanými detaily, pohodlím a širokým výběrem luxusních italských látek a kůží.

Kreativním ředitelem a hlavním designérem je již 40 let Antonio Citterio – svůj designérský ateliér otevřel v roce 1972 a titul architektury získal na Polytechnické univerzitě v Miláně v roce 1975. V letech 1987 a 1994 mu byla udělena cena ADI [Asociace pro průmyslový design] Compasso d’Oro. V roce 2008 byl Královskou společností pro podporu umění, výroby a obchodu v Londýně jmenován čestným „královským designérem pro průmysl“.

Další produkty této značky naleznete ZDE.

View the embedded image gallery online at:
https://stopka.cz/cs/znacka/freistil#sigProId295c9973eb

Additional Info

Vytvořte si svůj osobitý koutek v obývacím pokoji. Třeba tím, že umístíte pohodlné křeslo nebo otoman pod okno a vytvoříte si tak vlastní odpočinkovou zónu vhodnou pro čtení či relaxaci.

Společnost Flexform nabízí širokou škálu křesel, od výrazných solitérních prvků, přes elegantní kousky, kterým to sluší v páru. Nadčasové tvary, tlumené barvy, zajímavé struktury, široký výběr luxusních látek i kůží, elegance a pohodlí, to vše oceníte u křesel této značky.

Další produkty této značky naleznete ZDE.

View the embedded image gallery online at:
https://stopka.cz/cs/znacka/freistil#sigProId8dab01af75

Additional Info

Pokud jsou jídelna a kuchyň místem setkávání, je jídelní stůl jeho symbolem. Společnost Flexform nabízí širokou škálu stolů vynikajícího zpracování z rozmanitých materiálů, v mnoha barvách, a tvarech se sofistikovanými detaily.

Velký stůl s mramorovou deskou a kovovým či dřevěným podnožím, jako u modelů Fly nebo Clarke zaujme toho, kdo hledá výrazný designový prvek jídelního prostoru.

Milovníci dřeva si vyberou stůl Monreale, jehož nohy a deska jsou z masivního dřeva a vnáší tak do prostoru teplo a pohodlí. Architektonickým prvkem je kovová noha stolu Soffio, pro vyznavače moderního designu.

Oproti tomu ucelená kolekce stolů Zefiro má lehkou kovovou konstrukci a nabízí kromě jídelního stolu i konferenční a přídavné stolky z různých materiálů a tvarů, které se skvěle přizpůsobí stylu a prostoru interiéru.

Mnoho kolekcí stolků je k dispozici také v provedení malých stolků, jako jsou modely Fly, Dida, Jiff a Soffio.

Další produkty této značky naleznete ZDE.

View the embedded image gallery online at:
https://stopka.cz/cs/znacka/freistil#sigProId1b9cf48b45

Additional Info

Strana 1 z 19