×

Varování

JFolder: :files: Cesta není složka. Cesta: /data/web/virtuals/242666/virtual/www/domains/stopka.cz/images/znacky/minotti/koberce

×

Oznámení

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/znacky/minotti/koberce

Logo
Made in Italy.

Minotti:

Minotti je italská společnost perfektně reprezentující výraz „Made in Italy“ v oblasti současného designu nábytku. Jejich kolekce jsou součástí klasického a moderního životního stylu v soukromých i veřejných realizacích. Hluboko zakořeněná DNA společnosti je spojena s principy estetického podcenění, nadčasové elegance, kontinuity ve znamení tradice, řemesla s velkou pozorností na detaily.

Všechny materiály, ze kterých je nábytek Minotti vyroben, mají evropský původ. Jestli máte doma kousek od Minotti, je jasné, že máte vkus a milujete design. V naší firmě najdete vždy aktuální kolekci.

Naše společnost je výhradním zástupcem této rodinné firmy pro Českou republiku. Její kreativní strategii po dlouhou dobu úspěšně určovali synové zakladatele Alberta Minottiho, Renato a Roberto. Posledních 40 let si společnost zakládá na dodržování charakteristické stylové linky a klade silný důraz na zachování estetických principů.

Garantujeme záruku vysoké kvality služeb a garanci konkurečně schopné ceny, kterou doporučuje výrobce.