Logo
Domov není jen interiér.

Dedon:

Společnost DEDON byla první, která použila syntetická vlákna ve své produkci a vytvořila tak prémiový kvalitní venkovní nábytek. Velmi rychle se stala přední světovou značkou a jejich kolekce luxusních venkovních obývacích pokojů, které jsou vytvářeny s velkou pozorností k detailům, zdobí zahrady domů i přímořských resortů.

Za značkou DEDON nestojí překvapivě návrhář, ale fotbalista – Robert Dekeyser. Ten kromě tahu na bránu prokázal i velký obchodní talent. Když firmu DEDON před 30 lety založil, přizval do ní světová designérská jména, jako například Phillipe Starcka.

Kolekce spojuje dokonalou řemeslnost, vynikající komfort a pozoruhodnou lehkost designu, který je elegantní, čistý a pro kolekci charakteristický. Obsahuje jídelní i salonní prvky v kombinaci teaku, textilu a tkaných vláken.

S nábytkem DEDON se můžete setkat v těch nejprestižnějších hotelích celého světa, jako například ve Velaa Private Island na Maledivách, kde tento špičkový resort firma STOPKA vybavovala.

Máme výhradní zastoupení značky DEDON pro Českou republiku. Jen u nás máte záruku služeb a garanci konkurečně schopné ceny a kvality, kterou doporučuje výrobce.