pátek, 13 srpen 2021 06:13

Minotti oznamuje otevření zcela nového vlajkového obchodu v Palma de Mallorca

Minotti oznamuje otevření zcela nového vlajkového obchodu v Palma de Mallorca

Minotti, mezinárodní, renomovaná, italská značka současného designu nábytku, která je synonymem Made in Italy, posiluje svou přítomnost ve Středomoří. Otevřením zcela nového vlajkového obchodu v Palma de Mallorca, jde o exkluzivní spolupráci s prestižním španělským partnerem v oblasti interiérového designu Terraza Balear.

Rafinovaný prostor v historickém srdci Palma de Mallorca je navržený tak, aby svým návštěvníkům představil ikonické výrobky Minotti ve zcela novém pojetí.

Jakmile se ocitnete uvnitř nového showroomu, okamžitě pocítíte ideální propojení interiéru a exteriéru pomocí středové osy, která spojuje oba prostory v jeden.
Zásadní pozornost věnoval architekt terase, která je světlem zaplavená a s nezaměnitelnou, středomořskou atmosférou zvýrazňuje identitu různých kolekcí.

Vedle bestsellerů a ikonických kousků, které jsou navrženy významnými designéry, jako jsou Rodolfo Dordoni, Marcio Kogan, Nendo a GamFratesi, se v showroomu nachází novinky z kolekce 2021, včetně sezení Connery, jídelního stolu Linha a křesel Torii.

Venkovní prostor skvěle prezentuje outdorový nábytek jako např. Sunray od Rodolfo Dordoniho, Fynn křesla GamFratesi a jídelní stůl Quadrado od Marcia Kogana / studio mk27 s malými křesílky Tape Cord od Nenda.

Partnerství mezi Minotti a Terraza Balear je víc než jen obchodní strategie. Mísí se zde ikonické produkty italské provenience, španělského temperamentu a samozřejmě okouzlující prostory, které poskytla právě skupina Terrraza Balear.

Minotti Mallorca - s původním středomořským nádechem, elegancí a jednoduchou dokonalostí - představuje nádherné prostředí a je ideálním turistickým cílem pro všechny milovníky designu.

Susanna Minotti, říká: „Jsme přesvědčeni, že naše návrhy dokonale zapadají do středomořské atmosféry jako je Mallorca, která je oblíbenou destinací nespočtu národností a vytváří skutečně kosmopolitní atmosféru.
Naše spolupráce s Terrazou Balear vyústila v jeden z nejúžasnějších projektů, na který jsme skutečně hrdí.


Mariana Muñoz, generální ředitelka Terraza Balear, dodává: „Pro nás je otevření vlajkového obchodu ve spolupráci s Minotti vyvrcholením spolupráce s mimořádným partnerem.”

Lze sdílet

DALŠÍ NOVINKY

 • Saddle chair od Walter Knoll
  Saddle chair od Walter Knoll Ačkoliv byl tento produkt od studia EOOS vyvinut a zaveden na trh již před 15 lety, tato židle má velmi…
  Napsáno středa, 13 březen 2019 11:54
 • Dedon – Tour de Monde pokračuje
  Dedon – Tour de Monde pokračuje DEDON se vydal na cestu fantazie, aby dosáhl svého nejnovějšího cíle, domu na úpatí amerického kaňonu. Představte si pás pouštních…
  Napsáno pondělí, 07 červen 2021 12:00
 • Novinky pro vaši zahradu a terasu
  Novinky pro vaši zahradu a terasu Nábytek DEDON najdete v mnoha domácnostech, ale také hotelích po celém světě. Letos se DEDON vydal na Korsiku. Na tomto…
  Napsáno pondělí, 30 březen 2020 13:14