Zalezte si do postele

Mind je ozdobná a pohodlná nová čelní deska pro kolekci ORIGINS. Obvodová konstrukce rámuje čelo vizuálně a na okrajích je vidět jako malá ozdoba. Vypadá obzvlášť skvěle v novém, sametovém provedení Linda sun.

Kaschkasch jsou známí svými inteligentními modulárními vzory a nadčasovými kousky. Pro Schramm        duo navrhlo postel PUREBEDS ELL. Jedná se o klasickou moderní postel s jednodílným odnímatelným textilním potahem. Úzký obvodový svazek zdůrazňuje přímé linie. PUREBEDS ELL je k dispozici s nočními stolky nebo bez nich. Tyto stolečky si můžete kdykoli dobjednat.

FLAIR je čelní deska s klasickým pruhovým prošíváním. Elegantní a zářivá v naší sametové Elle – vínové. Jednotlivé pruhy mají šířku 13 cm a mohou být touto šířkou rozšířeny na požadovanou velikost. FLAIR je také flexibilní ve výšce, kterou lze rozšířit v krocích po 10 cm. Mimochodem, klasické prošití do pruhů bylo často používáno v čalounění automobilů pro sportovní automobily a je dobře známým stylistickým prvkem našeho čalounění.

 
fu

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.