Poliform luxusní šatna luxusní designový nábytek prosklená šatna a křesla

Velká soutěž o jedinečný nábytek ze sortimentu Stopka v ceně 500.000 Kč dle vlastního výběru se blíží

Během několika dní bude představena Velká soutěž pro milovníky dokonalého designu. Výhrou je výběr nábytku ze sortimentu Stopka dle vlastního výběru v hodnotě 500. 000 Kč. Nenechte si ujít tuto příležitost a užijte si pocit opravdového luxusu a jedinečného stylu u vás doma.

Dokonalý design

Společnost Stopka je rodinná firma, která je na českém trhu již od roku 1990 a od roku 2008 působí také na slovenském trhu. Abychom mohli váš interiér navrhnout přesně podle vašich osobních představ, využíváme know how našich architektů a designérů, zručnosti a umu našich servisních pracovníků a sílu nejkvalitnějších světových značek, které zastupujeme.

Náš servisní tým dokáže nejen vše nainstalovat, ale i poskytnout záruční a pozáruční servis. Disponujeme také vlastním logistickým centrem. Nemusíte se již vydávat k našim zahraničním partnerům, všichni vám potvrdí, že naše profesionalita, ceny a služby jsou srovnatelné s jejich. A proč? Protože zkrátka milujeme naši práci a víme co děláme již 28 let.

Pravidla a podrobnější informace o soutěži se dozvíte již brzy. Sledujte nás na sociální síti facebook a na stránkách www.stopka.cz.

Velkou soutěž o nábytek ze sortimentu Stopka v ceně 500.000 vlastního výběru startujeme již brzy.

fu

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.