Stopka Sensory night

Ve čtvrtek 9. května se v showroomu otevřeném nově po rekonstrukci poprvé představila zbrusu nová koncepce prezentačních eventů SENSORY NIGHT.

 Cílem a smyslem akce Sensory night je prezentace novinek na poli světového designu, současných trendů v segmentu nábytku, kuchyní a ložnic, a to neotřelou a především zábavnou formou.

 Sensory night mají za úkol přiblížit reálný dojem, pocit, vjem a zážitek z nabídky nábytkářského a designerského domu STOPKA všem, kteří jsou na tyto akce pečlivě vybráni jak z řad hostů, tak i vystupujících. Snahu o dokonalost prezentace podpořilo vystoupení
v choreografii přední české tanečnice Lucie Drábkové, které propůjčilo celému prvnímu večeru Sensory night neopakovatelnou podobu a dynamiku.

 Yemi coby moderátor večera vyzval přítomné hosty, aby definovali, kde je pro ně domov. To následně vyvolalo mnoho velmi laskavých i vtipných odpovědí, které odstartovaly celý večer ve vskutku zábavném duchu. Přítomní hosté se mohli nechat inspirovat nabídkou rozhovorů úspěšných osobností napříč obory. Yemi AD představil šéfredaktora a zakladatele časopisu Forbes Česko Petra Šimůnka, který vtipnou formou definoval, jak on cítí domov v souvislosti se vztahem k nábytku i jaké pocity v něm vyvolává  domov jako celek. 

 Svůj pohled a pocity zde představil také Václav Dejčmar, který zde nebyl jen jako významný ekonom a akcionář na světových trzích, ale též jako člověk, který světu nabídl unikátní resort na Zanzibaru. Nechal tak nahlédnout do svých pocitů při tvorbě a realizaci interiérů, pro které čerpal inspiraci z celého světa. Poutavými postřehy odhalil svůj pohled na tvorbu interiéru a výběru nábytku.

Pozvání mezi zajímavé a úspěšné hosty přijal také architekt Martin Barry, spoluautor gastronomické základny MANIFESTO v Praze na Florenci a také americký architekt, který kromě Manifesta založil i projekt reSite a pořádá též konference Resonate v USA.

Na slavnostním večeru představil svoji práci posledních let. Zmínil například práci se zvukem. V souvislosti s tím připomenul, jak všichni řeší světelné a další podmínky nejen svého domova, ale i ve veřejném prostoru. Z toho důvodu neřešil Barry světelné podmínky, ale pouze vliv architektury na zvuk. Toto velmi poutavé povídání o zvukové problematice završilo blok rozhovorů.

V průběhu večera došlo na řadu překvapení, která přítomným hostům doslova vyrazila dech. Velmi avantgardní pojetí taneční skupiny JAD Dance Company v choreografii přední české tanečnice Lucie Drábkové vneslo do celého nově otevřeného prostoru opravdu senzorický nádech. Na závěr vystoupení tanečníci vyzvali některé z přítomných návštěvníků k tzv. cat walku po červeném koberci.

Dokonalý catering zajistila Restaurace Soho a jako výraz poděkování zde kuchař připravil také ikonické a čerstvé poke bowl.

 

Slavnostní atmosféru celého večera první Sensory night můžete nasát prostřednictvím prohlídky naší galerie. Věříme, že se na některých z dalších Sensory night uvidíme právě s Vámi. Jednalo se totiž o první ze čtyř večerů, které letos proběhnou a kterých můžete být
i vy součástí.

 

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.