STOPKA GRAND OPENING – Sensory night special

V úterý 11. června se pozvaným hostům představil nově zrekonstruovaný a designovaný showroom na neopakovatelném večeru plném hudby, vůní, tance, jídla a dalších nekončících vjemů a zážitků.

 

Hned po příchodu byl pro hosty připravený welcome drink, vychlazené šampaňské Veuve Clicquot, které díky venkovním teplotám přišlo všem návštěvníkům velmi vhod. Ve foaye před vchodem do showroomu mohli hosté ochutnávat z nepřeberné nabídky pokrmů a letních nápojů.  Na své si přišli i milovníci sladkého, ti ocenili práci cukrářky Martiny Grňové, která peče a tvoří dezerty bez cukru a bezlepku.

Večerem provázel hvězdný moderátor Leoš Mareš, jenž se řadí mezi spokojené a věrné zákazníky, vtipně tak představil nejen veškeré novinky ale i velmi originální program.

Celý prostor byl také expozicí letního nábytku DEDON, který se na položenému trávníku doslova vyjímal. Přítomní hosté ocenili především kvalitní provedení a jeho lehkost. O hudební program se postarala temperamentní DJ Lu Michell.

Nastal čas, kdy moderátor Leoš Mareš na improvizovaném pódiu přivítal Jirku a Mirka Stopkovi. Jiří společně se svým bratrem promluvili krátce k novinkám, které se skrývaly za zavřenými dveřmi showroomu Stopka a poté za přítomnosti blesku fotoaparátů slavnostně přestřihli pásku a uvítali první skupinku zvídavých návštěvníků.

Jak je již z názvu lehce patrné – uvnitř showroomu nečekal jen nový a dechberoucí interiér, ale především nezapomenutelná ,,sensorická,, prezentace a show pod taktovkou multidisciplinárního kreativce Yemiho A.D. a jeho týmu.

Celý showroom, jenž byl tématicky rozdělen, interaktivně oživili herci a tanečníci, kteří „žili“ v jednotlivých místnostech. Bylo možné spatřit právě usínající pár v ložnici, vařícího muže v kuchyni či převlékající se slečnu v šatně, která si vesele pozpěvovala. Opravdu vyjímečný zážitek čekal na přítomné hosty v kuchyni, kde se svého řemesla chopil známý český kuchař a restauratér Zdeněk Pohlreich, který na nově představené kuchyni Poliform připravoval pokrmy přímo před zraky všech přihlížejících.

Tanečníci ze skupiny JAD Dance Company následně navázali na předešlou Sensory night svou interaktivní a vizuálně působivou show přímo mezi návštěvníky, čímž je vtáhli do děje a rozproudili v místnosti skvělou energii. Ze showroomu se náhle stal pulsující prostor připomínající loftový byt ve vysokém podlaží města New York. Přítomní hosté tančili a smáli se tak, jako by každý zapomněl, že je na společenské akci a myslel si, že je doma v blízkosti své rodiny a přátel. To byl také záměr, se kterým Yemi A.D., a jeho profesionální tým přistoupili k tomuto večeru.

Po úspěšném zakončení programu, kde se hosté příjemně bavili v prostorách nově otevřeného showroomu a jeho okolí, Jiří Stopka pozval všechny přítomné do přilehlého bistro baru Provocateur, kde v ranních hodinách celý Grand Opening skončil.

Slavnostní atmosféru celého večera Grand Opening – Sensory night special můžete nasát prostřednictvím fotek v galerii.

Těšíme se na další z akcí Sensory night v červenci u nás v showroomu.

 

 

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.