Služby

Skvělý servis začíná první schůzkou.

1
Nejprve u kávy, nebo sklenky šampaňského, společně popíšeme váš vkus, životní styl i nároky na interiér. Budeme pečlivě analyzovat, co od Vašeho bytu nebo domu očekáváte. Díky dlouholetým zkušenostem a know-how našich architektů Vaše představy dostanou konkrétní podobu i časový plán. Vstupní analýza je prvním krokem k úspěšné realizaci interiéru.
2
Vaše přání, sny i požadavky přetavíme do dispozičního i barevného řešení nového interiéru. Designér pro vás připraví několik variant a provede vás budoucím prostředím. Navrhne barevné a materiálové kombinace a celkový koncept interiéru a jeho detaily. Studie vám tak pomůže se zorientovat a představit si budoucí podobu interiéru.
3
Na studii pak společně navážeme komplexním návrhem vašeho prostoru. Od našich specialistů obdržíte detailní technický projekt všech profesí, podrobnou kalkulaci i realistické vizualizace. Váš nový domov tak uvidíte dříve, než začnete s realizací. Víme, že celek je víc než pouhý součet částí, proto se budeme věnovat i sebemenšímu detailu.
4
Následuje setkání čtvrté, kdy již padne rozhodnutí, která varianta je favorit. Zadáme výrobu vizualizací a sepíšeme smlouvu o ideovém návrhu a projdeme společně podrobný rozpočet. Práce našich designérů na vizualizaci a rozpočtu je již zahrnuta v celkové kalkulaci.
5
Preciznost, dodržení termínů, technická profesionalita a důraz na detail jsou to, co z našeho týmu dělá špičku i v těch nejnáročnějších realizacích interiérů. Připočtěte naše dlouholeté zkušenosti a stovky realizovaných projektů a máte důvěryhodného a odpovědného partnera pro váš interiér. Díky vlastní dopravě, montážním týmům a praxí v komunikaci s dodavateli stavby dosáhneme vždy perfektního výsledku.
6
Předvedením a předáním dokonalého bydlení pro nás spolupráce nekončí. Stopka je pro vás garancí i v případě řešení nečekaného problému. Jsme připraveni poskytnout pomocnou ruku, ať už se jedná o obsluhu přístroje či údržbu nábytku. Vše pro vaši spokojenost.