Sklo, porcelán nebo hrnce

Nejen nábytek, ale i sklo, nádobí a další potřeby do vaší kuchyně seženete u nás v showroomu. Značky jako Riedel, Fissler a Dibbern jsou zárukou prvotřídní kvality.

Doušek vína ze sklenky Riedel chutná vážně božsky, to vám potvrdí nejeden someliér a milovník vína. Nápojové sklo této německé značky má tradici více než 250 let a neustále se posouvá dál ve své dokonalosti, a především díky moderním technologiím a inovacím při jejich vývoji a výrobě. Produkty ze skláren Riedel jsou zárukou a synonymem pro prvotřídní kvalitu a vybraný design.

Vynikající nádobí německé super značky Fissler vás zase na první pohled zaujme precizním zpracováním, účelností a důmyslným designem. Tyto hrnce, které jsou určeny nejen pro profesionály, jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli. Zároveň se velice snadno čistí, jsou hygienické a mimořádně odolné. Povrch je dokonale hladký a odolává otiskům i nežádoucím skvrnám tvořících se od vody.

A v neposlední řadě platí pravidlo, že na krásný stůl patří i krásné a perfektní nádobí. Společnost Dibbern je jedním z předních výrobců stolního nádobí s renomovaným seznamem zákazníků, který zahrnuje mnoho známých adres z luxusního hotelového průmyslu a hvězdné gastronomie. Jejich kolekce jsou nadčasové, čistě bílé a oceněné mnoha cenami za design. Kvalita, esteticky či promyšlená jednoduchost, tak to jsou prosím synonyma pro tuto manufakturu.

S produkty těchto značek uděláte jistě radost každému vášnivému kuchaři.

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.