Přední světové značky na Imm v Kolíně nad Rýnem

Návštěvníkům letšního veletrhu v Kolíně nad Rýnem by se mohlo hodně nového nábytku zdát přátelsky známé. Cool křesla a lehké pohovky, minimalistické police (ve věku Twitter, YouTube a Kindle, knihy se téměř stávají výstavními díly) visí na zdi, jako tomu bylo dříve, a my hrdě prezentujeme své poklady ve vitrínách. Zdá se, že Retro je trend nejen na letošním Imm.

Kolín nad Rýnem je nyní epicentrem mezinárodního světového nábytkového a designového světa. Právě na začátku každého roku i naše značky jako Walter Knoll, Rolf Benz, Dedon, Minotti, Interlübke, Schramm a další, představují nové mezinárodní nábytkové a interiérové trendy a překvapí návštěvníky četnými inovacemi.

Obchodníci oceňují jeho odlišnou obchodní atmosféru, vysokou úroveň služeb a organizaci. Dny, kdy je veletrh otevřený pro širokou veřejnost, poskytnou vystavovatele návštěvníkům dostatečnou příležitost provést si vlastní průzkum trhu a umožní spotřebitelům shromažďovat informace a nápady pro budoucí nákupy. Kolín nad Rýnem je nyní epicentrem mezinárodního světového nábytkového a designového světa.

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.