Pojďte ven s Dedonem

BREA

 

Edward Barber a Jay Osgerby navrhli pro DEDON venkovní společenský systém tichého luxusu a vynikající kvality. Sofistikovaná a rafinovaná konstrukce spolu s důmyslným systémem spojů, dávají kolekci moderní profil a maximální univerzálnost. Důmyslný design polštářů z nepromokavých tkanin a řemínků na rámu přinášejí neuvěřitelné pohodlí. Pozornost designérů kvalita a smysl pro detail jsou dokonale vyjádřeny v estetice elegantní BREA kolekci.

 

AIIR

 

Svým lehkým a transparentním designem AIIR od designérů GamFratesi přichází DEDON s klasickou skořepinovou židlí pro současné bydlení. První kolekce, která je vhodná pro použití venku i uvnitř. Dodává se ve variantách křesla a postranních křesel, s možností výběru zkosené týkové nohy nebo dřevěnou základnou. Exkluzivní paleta barev odráží Nordic a Italské vlivy .

 

MBRACE

 

Oceněná kolekce MBRACE od Sebastiana Herknera je oblíbená pro jeho moderní kombinaci teakového a tkaného vlákna. Tato materiálová směs se stala ještě bohatší a výraznější. Kromě dvou lákavých nových barevných vláken v odstínech baltské a mořské soli, MBRACE nyní zahrnuje stolky na kávu a stůl s keramickou deskou. Každá stolní deska je vyrobena v Itálii a má svůj vlastní unikátní povrchový vzor. Desky jsou upevněny na pevných, prémiových základech z teakového dřeva, což je charakteristikou celé kolekce

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.