Pohovky, sedačky, sofa…

Bellport a Sydney od Poliform

Belport, navržený Jean-Marie Massaud, je kolekce sedacích souprav navržených k obnovení světlé a rozzářené atmosféry, která inspirovala jeho jméno. Kolekce se skládá z několika součástí, jako jsou pohovky, rozkládací pohovky, pufy a křesla, navržená tak, aby hladce splývala se zbytkem kolekce Poliform v obývacím pokoji.

Sydney je kolekce pohovek a konferenčních stolků s vysoce originálním estetickým charakterem, který je typický pro multikulturní město, podle které je pojmenována. Se Sydney Poliform zkoumá zbrusu nové kreativní možnosti, které vytvořil Jean-Marie Massaud. Kombinaci čisté geometrie a velkého pohodlí.

 

Daniels a West od Minotti

Díky svým designovým, modulárním, univerzálním a inovativním vlastnostem zosobňuje řada sedacího nábytku Daniels originální a nečekané strukturální detaily, kompoziční prvky s dynamickým moderním rytmem.

Kombinace dvou pohledů na West, z nichž jeden má opěradlo v sedlové kůži a druhý, konvenčnější verzi s čalouněným opěradlem a loketní opěrkou, vytvářejí tak originální uspořádání a neobvyklé texturní a barevné párování, přičemž sedlová kůže zaujímá středovou scénu v řadě nových exkluzivních barvy.

V našem shovroomu najdete sedací nábytek i dalších značek, o těch si povíme více příště.

 

fu

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.