Novinky od Rimadesio na Salone del Mobile

Expozice Rimadesio ve Visconti di Modrone v Miláně potvrzuje, že je základním místem setkávání během milánského designového týdne. Výstavní prostor je určený architektům, návrhářům a profesionálům, aby představil všechny technické a stylistické kolekce. Byly zde představeny nové návrhy Rimadesio, které splňují všechny aspekty: extra velké verze, nové materiály, povrchové úpravy, rozšíření rozsahu a cílů.

Manta a Alambra

Stále se rozšiřující portfolio značky Rimadesio přineslo na veletrhu inovace dvou známých bestsellerů. Stůl Manta, je k dispozici v délce až 480 cm a má novou konstrukci z pod tlakem lisovaného hliníku. Systém Alambra je nyní obohacen o nové vzory skleněných povrchů, ale také třeba o příborník.

Zenith

Knihovna, nebo také wal-in šatna Zenit, má nyní  řadu inovací, včetně prvku výlučného upevňovacího systému bez otvorů nebo přednastavené upevnění. Šatna je také k dispozici ve verzi se zadními panely vylepšeným integrovaným led osvětlovací systémem.

Flat system

Systém stolů určený pro profesionály s extrudovanou hliníkovou konstrukcí a skleněnou deskou. Plochý systém poskytuje konfiguraci s terminálovým  a bočním pracovním prostorem a širokou řadu speciálních zařízení  a příslušenství. Flat system umožňuje uspokojit typické potřeby nových pracovních prostorů a poskytuje praktická a funkční řešení pro všechny provozní podmínky.

Spazio

Zajímavým produktem pro profesionální prostředí je Spazio, systém dělicích stěn, které jsou zvukotěsné a fixní. Rimadesio představili důmyslný systém pro kancelářské prostory, které vytvoří profesionální prostředí pro vaši práci. Všestranný design lze kombinovat se širokou škálou posuvných dveří.

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.