18. květen 2020

Novinky od Poliformu

Novinky od Poliformu

Kelly je kompletní kolekce, která byla navržená architektem Emmanuelem Gallinou. Letos Poliform představuje nové povrchové úpravy a inovace provedení.

Prvním produktem série, která se postupem času vyvinula a diverzifikovala, byla postel Kelly. Lehký a štíhlý podstavec z masivního dřeva, který je také k dispozici v polstrované kůži nebo tkanině. Subtilní rám s měkkým čalouněným čelem, který vás zve k odpočinku a relaxaci. Postel je vizuálně měkká a nachází svou podstatu v kvalitě čalounění.

Kelly komoda a noční stolky se svým jemným a úhledným designem přirozeně sladí se stylem postele. Perfektní a dokonalé oválné kusy nábytku jsou nyní také k dispozici v bezpodnožkové verzi, komoda byla vylepšena malou skleněnou policí.

Vzácné povrchové úpravy jsou rozšířeny o materiály: zlatý ořech dřeva na strukturách a čelních panelech, kovový šampaň na podnožkách a zecevo mramor na vrchních stranách. Elegance celé kolekce je tedy naplněna do každého detailu.

Lze sdílet

DALŠÍ NOVINKY

 • Walter Knoll @ IMM2020 19. únor 2020

  Walter Knoll @ IMM2020

  To vše díky nové kampani s názvem: The Lasting Touch. Jejich nové designy pro rok 2020 byly představeny právě při…
  Více
 • Sledujte novinky od Rolf Benz 17. únor 2020

  Sledujte novinky od Rolf Benz

  Původní CARA byla představena přesně před pěti lety a sklidila úspěch u klientů z celého světa. Je ideální pro různě…
  Více
 • Stopka na Designbloku 13. říjen 2019

  Stopka na Designbloku

  Tématem 21. Ročníku pražského mezinárodního festivalu designu bude Budoucnost. „Budeme zkoumat roli designéra, tedy jak má postupovat designér při navrhování…
  Více