Nová kolekce Minotti na Salone del Mobile

Nová vize Minotti se silně odrazila v úžasném architektonickém návrhu expozice vytvořené speciálně pro Salone del Mobile Milano. Tento pozoruhodný nový a dynamický styl, obsáhl poutavý výstavní prostor o rozloze 2.000 m2, na dvou úrovních s použitím organických, tekutých forem a zakřivených linií pro vytvoření krásně tvarovaných sochařských povrchů, které vytvářejí trojrozměrný efekt.

 

V expozici jsme si mohli prohlédnout a vyzkoušet tři nové sedací systémy Daniels od Christophe Delcourt, s projektem krajinářského designu, kde pečlivě vynesené kombinace prvků vytvářejí novou domácí scenérii. Dále pohovku West, kterou navrhl Rodolfo Dordoni, ta se vyznačuje efektem fazetování, najdeme prvky kubismu, který nastavuje originální konfiguraci sedacího systému. Rodolfo Dordoni také představil inovaci sedacího systému Lawson, který je ideální pro obytné interiéry a díky své všestranné modularitě také odhaluje silné předpoklady pro sektor hotelů a veřejných prostor. Ateliér GamFratesi, pracoval na jednoduchých křeslech Angie a ty byly také k vidění na veletrhu. Velmi nás zaujalo křeslo Schelley, navržené opět GamFratesi, které vyniká svým elegantním formálním kubistickým tvarem. Wedge je rodina jídelních a nízkých stolů navržených společností Nendo, která se vyznačuje silným grafickým stylem.

 

Outdoor kolekce od Marcio Kogan ze studia mk27 rozšiřuje systém Qadrado, který byl představen v roce 2018, třemi novými prvky – křeslem, dvoulůžkovým gaučem a jídelním stolem. Také studio Nendo přišlo s novými formami Tape Cord Outdoor, venkovní verzí kolekce Tape, která byla také představena již loni.

Nasajte atmosféru z expozice společnosti Minotti z tohoto videa.

.

 

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.