Letní soutěž: Vyfoť svoji starou lenošku a vyhraj luxusní křeslo DEDON

Máte pocit, že vaší zahradě či terase něco chybí? Možná je to pohodlné posezení v křesle DEDON, na němž se vám bude dobře lenošit, vychutnávat si dobrou kávu, číst knížku nebo se bavit s přáteli.

A právě takové můžete nyní vyhrát! Máme pro vás letní soutěž, ve které můžete vyhrát luxusní křeslo DEDON z kolekce MBRACE v hodnotě 70.000 Kč.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí, když nám nasdílíte své fotografie, jak si Vy nebo jiná osoba užíváte letní pohodu ve svém starém křesle. Fotografii přidáte na svůj veřejný Instagramový profil a připojíte hashtag #pohodavkresle.

Své fotky můžete sdílet  do 31. 7. 2019.

Odborná porota vybere tři nejlepší soutěžní fotografie, které budou dne 1.8.2019 nasdíleny na naší Sociální síti. Ta, která získá nejvíce likes vyhrává.

Soutěž probíhá prostřednictvím sociálních sítí www.instagram.com/stopka_cz  i na www.facebook.com/StopkaPraha.

Značka DEDON v kolekci MBRACE spojuje umělé vlákno s masivním dřevem. Extravagantní designér Sebastian Herkner navrhl lákavě pohodlné křeslo, připomínající cocon larvy exotického motýla. Konstrukce z teaku nese výplet tvořený síťovinou z umělých vláken v barvách koření a moře.

Podrobná pravidla soutěže naleznete zde.

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.