Co je venku nového?

DEDON je společnost inovátorů a tvůrců trendů, lačná po dobrém designu a fascinovaná přírodou. 2019 je 25. rokem, který  vyrábí  ručně tkaný luxusní venkovní nábytek na Filipínách. Vlastní a provozuje výrobu nábytku, protlačovny vláken a v jeho ústředí v severním Německu, kde má DEDON výzkum, zkoumá materiály a tvoří různé varianty a možnosti. Spolupracuje s nejtalentovanějšími návrháři světa, společnost také soustavně stanovuje standard kvalitu pohodlí kultovního outdoor designu.

 

Jsme rádi, že můžeme představit letošní novinky. DEDON pro vás má čerstvé aktualizace rozšíření kolekcí o oblíbené položky. V rámci jejich pokračujícího dobrodružství TOUR DU MONDE DEDON , tedy cestování po světě a dokumentace toho nejlepšího ve venkovním bydlení. Ještě jednou je nám potěšením sdílet tyto inspirace s vámi. Brea, Aiir, a Mbrace… Posuďte sami.

 

Minotti se vyznačuje sofistikovaným, graficky čistým dekorativním kódem. Nové vzory a styly designérů, kteří se podílí na nové Minotti kolekci volí estetický jazyk, doprovázený výběrem a kombinací jemných materiálů a vytváří překvapující textury a odstíny.

 

Brazilský architekt Marcio Kogan studoval vlastnosti klasického teaku používaného v jachtingu. Tento materiál, který usnadňuje odtok vody, použil také pro Quadrado, modulární systém skládající se ze zavěšených čtvercových plošin, které tvoří venkovní prostory s mimořádnou lehkostí a flexibilitou. Oceněná kolekce Quadrado obohacuje sortiment Minotti Outdoor, rozšiřuje nabídku společnosti o mladou a moderní koncepci, která poskytuje nová a neformální řešení.

 

 

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.