Čerstvé zprávy z Minotti

Po uvedení kolekce 2019 během Milan Design Weeku v dubnu zahájila společnost Minotti roadshow událostí, která ji představí v vlajkových obchodech společnosti Minotti a autorizovaných prodejcích na klíčových trzích společnosti po celém světě. Prvními, kteří přivítali nové produkty pro rok 2019, byly showroomy v Londýně, New Yorku a Miami.

 

V červnu Minotti slavnostně otevřelo zbrusu nový vlajkový obchod v Xiamenu, jednom z nejvyspělejších jižních přístavních měst celé země, díky strategickému a novému partnerství s Casa Bella, špičkovým prodejcem nábytku v Číně.

 

V Shenzhenu se otevřel nový vlajkový obchod Minotti, a to díky strategickému partnerství s Domus Tiandi, předním čínským maloobchodním prodejcem nábytku a úspěšnou historií Minotti v Šanghaji a Pekingu. Nový vlajkový obchod je téměř 1000 m2, nachází se v jednom z nejživějších komerčních realitních komplexů v Shenzhenu, mladém prosperujícím městě, které dychtivě přijímá mezinárodní moderní design a životní styl.

 

Otevřením showroomů v Xiamen a Shezenu posiluje Minotti svou přítomnost v Číně, kde aktivovala sofistikovanou a ambiciózní strategii založenou pouze na vlajkových obchodech a nabízí novou vyhledávanou destinaci pro profesionály a zákazníky, kteří se zajímají o zprostředkovanou kvalitu a hodnoty italskou značkou.

Co vás zajímá.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám rádi ozveme.

Načítám... An error has occurred, please try again.