Šipka dolů
PRO VÁS TVOŘÍME INTERIÉRY
Šipka nahoru

Interiéry od firmy Stopka

O nás

Naše dílo – rodinná firma je to, na co jsme hrdí

Naše firma začínala jako výrobce nábytku a proto mu skutečně rozumíme. V průběhu času jsme se přesvědčili, že nábytek nestačí pouze kvalitně vyrobit. Nabídkou komplexních služeb s osobním přístupem upevníme vztahy a spokojenost náročné klientely. Věříme v naši vizi a neustále nastavujeme vyšší standardy na poli interiérového designu.

Za 30 let jsme vybudovali silnou značku Stopka, která je lídrem v České a Slovenské Republice v oblasti dodávek privátních rezidenčních interiérů a zastupuje ty nejvýznamnější značky výrobců z Itálie a Německa. Zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků a tak dokážeme uspokojit i tu nejnáročnější klientelu z řad businessmanů, politiků a sportovců. Díky kvalitním a spolehlivým službám realizujeme zakázky nejenom v ČR a na Slovensku, ale i v různých zemích po celém světě, kde naši klienti vlastní nemovitosti.

O nás
Příběh firmy

Od výroby nábytku po špičkový interiérový design v mezinárodním měřítku

1990:zahájení výroby vlastního modulárního systému nábytku z leštěných mosazných dílů skla a zrcadel, kterým jsou vybavovány luxusních interiéry butiků v centru Prahy.

1992:firma má již 28 zaměstnanců. Klientela z oblasti úspěšných podnikatelů, která má zájem zejména o kvalitní a individuální řešení jejich bydlení. Nově se začínáme orientovat i na soukromém segmentu. Otevíráme první design studio v Žitné ulici na Praze 2.

1997:v novém Praha city center v Klimentské 46 otevíráme první Miele center ve střední a východní Evropě, zde má své hlavni sídlo společnost Stopka dosud.

2000:do firmy přichází Miroslav Stopka, na pozici manažera společnosti a začíná éra rodinné firmy, kdy postupně přibývají exkluzivní zastoupení významných světových nábytkových společností.

2002:povodně, které zasáhly celou zemi, zničili celý showroom v Klimentské ulici. Ten byl nicméně po 16 týdnech kompletní stavební rekonstrukce znovu otevřen a to navíc v rozšířené podobě.

2008:zahájili jsme své působení na slovenském trhu, kdy jsme otevřeli design showroom v Bratislavě.

2010:otevíráme vlastní logistické centrum a outlet v Roztokách u Prahy a zároveň znovu rozšiřujeme showroom v Klimentské ulici. Druhý prostor je zaměřený na top italské značky Poliform a Minotti, které od roku 2012 výhradně zastupujeme.

2016:získáváme zastoupení další významných italských výrobců – Poliform, který je jednou z nejvýznamnějších značek nábytkového průmyslu a Rimadesio, které je známo svým vytříbeným designem dveří a šaten ze skla a kovu.

2019:zásadní přestavba showroomu v Klimenské ulici, které představuje aktuální trendy světového designu.

Náš team
Náš team

Dlouhodobé profesní zkušenosti

Chceme Vás přesvědčit o profesionalitě naší práce, proto se u nás můžete spolehnout na know-how našich interiérových architektů a designérů, zručnost a dlouholeté zkušenosti našich vlastních montážních a servisních pracovníků. Každý z nich má dlouhodobé profesní zkušenosti, které jsou nadále prohlubovány pravidelným školením tak, abychom mohli nabízet klientům ty nejlepší možné služby. Seznamte se s naším týmem.

Šipka dolů